Leśny Raj - Świętajno
Paradise - Paradiso. Tani nocleg. Hotel, pensjonat, villa, apartament, motel.
Leśny Raj
Świętajno Jerutki 56/23 domki letniskowe i całoroczne
WiFi
Basen
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
10.0/10
WiFi
Basen
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
10.0/10
Obiekt Leśny Raj oferuje odkryty basen, balkon oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Mrągowie – około 38 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje prywatny basen, ogród oraz bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na basen. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Mrongoville – 41 km, Park wodny Tropikana – 45 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 25 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Dom z 2 sypialniami. Jest to dom wakacyjny z prywatnym basenem i kominkiem. Ten dom wakacyjny mieści salon, 2 oddzielne sypialnie oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W kuchni zapewniono płytę kuchenną, lodówkę, zmywarkę do naczyń i piekarnik. Goście mogą korzystać ze sprzętu do grillowania. Dom wakacyjny oferuje pralkę oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do platform streamingowych. Z tarasu roztacza się widok na ogród. Do dyspozycji gości są 4 łóżka. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 80 mkw.
Basen
Maseczki dla gości
Monitoring wokół obiektu
Prywatny parking
Odkryty basen
Czujnik dymu
Piesze wycieczki
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Leżaki lub krzesełka plażowe
Gaśnice
Ogród
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Parasole przeciwsłoneczne
Parking
Basen z podgrzewaną wodą
Pokoje dla niepalących
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Zwierzęta domowe są akceptowane
Odkryty basen (czynny w sezonie)
Odkryty basen (czynny przez cały rok)
Taras
Dostęp do Internetu
Pokoje rodzinne
Piesze wycieczki
Parking na miejscu
Mały basen
Meble ogrodowe
Wi-Fi
Ogrzewanie
Całkowity zakaz palenia
Bezpłatne Wi-Fi
Basen z widokiem
Bezpłatny parking

